AP1501T-5.0/HG
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
AP1501T-5.0/HG
JLCPCB Part #
C47411538
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 150kHz 2mA 3A 5V 5V~40V Buck Built-in Fixed No TO-220-5 DC-DC Converters ROHS