HDGC2543WV-8P-2
MFR.Part #
HDGC2543WV-8P-2
JLCPCB Part #
C5276899
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.4mm 1x8P 2.54mm 250V 3A 5.9mm 8 8P Brass PA66 Through Hole Tin 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS