HDGC2512WR-9P-2
MFR.Part #
HDGC2512WR-9P-2
JLCPCB Part #
C5276856
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x9P 2.5mm 250V 3A 6.65mm 7.3mm 9 9P Brass PA66 Right Angle Tin XH 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS