1.25-C-14PB
Extended
Manufacturer
HDGC
MFR.Part #
1.25-C-14PB
JLCPCB Part #
C2915587
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-20℃~+85℃ 1 1.25mm 100V 14 14P 1A 1x14P 4.2mm 4.8mm Auxiliary Solder Pin LCP Phosphor bronze PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount,Vertical UL94V-0 White SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS