12512WS-04B-HDGC1251
Extended
Manufacturer
HDGC
MFR.Part #
12512WS-04B-HDGC1251
JLCPCB Part #
C52710998
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x4P 3.2mm 4 4.7mm 4P 6.75mm PA66 Phosphor Bronze Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS