0.8K-BS-14PWB(H=2.0)
Extended
Manufacturer
HDGC
MFR.Part #
0.8K-BS-14PWB(H=2.0)
JLCPCB Part #
C2915416
Package
SMD,P=0.8mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-20℃~+85℃ 0.3mm 0.8mm 14P 2mm Slide Lock Surface Mount, Right Angle Top Contact SMD,P=0.8mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS