0.5K-2.0DK-10PWB
Extended
Manufacturer
HDGC
MFR.Part #
0.5K-2.0DK-10PWB
JLCPCB Part #
C5337067
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
0.3mm 0.5mm 1.96mm 10P Bottom Contact Hinged Lid Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS