0.5K-1.2S-4PWB
Extended
Manufacturer
HDGC
MFR.Part #
0.5K-1.2S-4PWB
JLCPCB Part #
C2919538
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 1.2mm 4P Slide Lock Surface Mount, Right Angle Top Contact SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS