TC-6615-7.5-260G
MFR.Part #
TC-6615-7.5-260G
JLCPCB Part #
C2845276
Package
弯插-4P,6x6mm
Description
-25℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 2.6N 50mA 6mm 6mm 7.5mm Black No Right Angle Round Button SPST With Bracket 弯插-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS