PZ254-1-12-W-2.5-G1
MFR.Part #
PZ254-1-12-W-2.5-G1
JLCPCB Part #
C18197988
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12P 1x12P 2.54mm 2.5mm 3A 6mm Black Pin Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS