PM254-2-18-3.0-C
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PM254-2-18-3.0-C
JLCPCB Part #
C5159932
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2 2.54mm 2.54mm 2x18P 36P 3A 3mm Brass Round Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS