PM254-2-03-3.0-C
MFR.Part #
PM254-2-03-3.0-C
JLCPCB Part #
C5159920
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2 2.54mm 2.54mm 2x3P 3A 3mm 6P Brass Round Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS