PM254-2-02-S-5.0-G0-R
MFR.Part #
PM254-2-02-S-5.0-G0-R
JLCPCB Part #
C47355657
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x2P 3A 4P 5.3mm Brass Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=2.54mm Female Headers ROHS