PM254-1-02-Z-8.5
MFR.Part #
PM254-1-02-Z-8.5
JLCPCB Part #
C3012024
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2.54mm 2P 3A 8.5mm Copper alloy Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS