PM200-1-02-W-4.3
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PM200-1-02-W-4.3
JLCPCB Part #
C2906051
Package
Push-Pull,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 1x2P 2P 2mm 4.3mm Brass Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2mm Female Headers ROHS