PM127-2-04-S-4.3
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PM127-2-04-S-4.3
JLCPCB Part #
C3975130
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 2x4P 4.3mm 8P Phosphor bronze Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS