HC-PH-4A-B-K-10
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
HC-PH-4A-B-K-10
JLCPCB Part #
C7473093
Package
Plugin,P=2mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10mm 1x4P 250V 2A 2mm 4 4.7mm 4P 6mm Black Brass K Pin PA66 PH Through Hole Tin UL94V-0 Plugin,P=2mm Wire To Board Connector ROHS