HC-PBB40C-34DP-0.4V-02
MFR.Part #
HC-PBB40C-34DP-0.4V-02
JLCPCB Part #
C19089231
Package
SMD,P=0.4mm
Description
-35℃~+85℃ 0.4mm 1.5mm、2mm、2.5mm、3mm、3.5mm、4mm 2 300mA 34P Gold Slot Type Butting Surface Mount,Vertical SMD,P=0.4mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS