HC-PBB40C-30DS-0.4V-3.0-02
MFR.Part #
HC-PBB40C-30DS-0.4V-3.0-02
JLCPCB Part #
C19089286
Package
SMD,P=0.4mm
Description
-40℃~+85℃ 0.4mm 2 300mA 30P 3mm Gold Slot Type Butting Surface Mount,Vertical SMD,P=0.4mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS