HC-CB1.25-8AWT
MFR.Part #
HC-CB1.25-8AWT
JLCPCB Part #
C2845421
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1.95mm 125V 1A 1x8P 8 8P Auxiliary Solder Pin PA6T PanelMate(MX 1.25) Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS