HC-2510-19AW-05
MFR.Part #
HC-2510-19AW-05
JLCPCB Part #
C19189815
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 19 19P 1x19P 2.54mm 250V 3A 48.26mm 5.8mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS