HC-2510-3AW
MFR.Part #
HC-2510-3AW
JLCPCB Part #
C2982042
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 2.54mm 250V 3 3P 4A 5.8mm 7.62mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS