HC-1.25-4PWT-B
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
HC-1.25-4PWT-B
JLCPCB Part #
C19632314
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 10.05mm 125V 1A 1x4P 3.57mm 4 4P 5.25mm Auxiliary Solder Pin Brass LCP PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS