HC15EDGKM-3.81-5P-V
MFR.Part #
HC15EDGKM-3.81-5P-V
JLCPCB Part #
C22365265
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x5P 3.81mm 300V 5 5P 8A Green Male Plug Screw Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS