X49ST2-8.000-F18LJDTK
Extended
Manufacturer
HCI
MFR.Part #
X49ST2-8.000-F18LJDTK
JLCPCB Part #
C20521855
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 18pF 60Ω 8MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS