FL26S2-32.768-N09LLDTK
Extended
Manufacturer
HCI
MFR.Part #
FL26S2-32.768-N09LLDTK
JLCPCB Part #
C20477716
Package
SMD,D2xL6.1mm
Description
-40℃~+85℃ 32.768kHz 9pF Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±20ppm SMD,D2xL6.1mm Crystals ROHS