3607S-32.768DT09LLL
Extended
Manufacturer
HCI
MFR.Part #
3607S-32.768DT09LLL
JLCPCB Part #
C20624147
Package
MC-146
Description
-40℃~+85℃ 32.768kHz 65kΩ 9pF Crystal Oscillator ±20ppm ±20ppm MC-146 Crystals ROHS