LM2595T-3.3G
Extended
Manufacturer
HANSCHIP semiconductor
MFR.Part #
LM2595T-3.3G
JLCPCB Part #
C5145312
Package
TO-220-5L
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 150kHz 2mA 3.3V 3A 5V~40V Buck Buck Built-in Fixed No TO-220-5L DC-DC Converters ROHS