LTR3333T20YT3
Extended
Manufacturer
Guestgood
MFR.Part #
LTR3333T20YT3
JLCPCB Part #
C49253660
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+125℃ 2.7V~5.5V 20ppm/℃ 3.3V 300uA 5mA Fixed ±0.1% SOT-23-3 Voltage Reference ROHS