GP8212AS-TC50-EW
Extended
Manufacturer
Guestgood
MFR.Part #
GP8212AS-TC50-EW
JLCPCB Part #
C7204006
Package
ESOP-10_L4.9-W3.9-P1.00-LS6.2-BL-EP
Description
-40℃~+125℃ 25mA 50ppm/℃ 700uA 9V~36V Adjustable ±0.5% ESOP-10_L4.9-W3.9-P1.00-LS6.2-BL-EP Voltage Reference ROHS