HKTD50N06
Extended
Manufacturer
Guangdong Hottech
MFR.Part #
HKTD50N06
JLCPCB Part #
C5364292
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.25nF 2.5V 23mΩ@4.5V 45W 50A 60V 90pF TO-252 MOSFETs ROHS