GR2512J33KT4G00
MFR.Part #
GR2512J33KT4G00
JLCPCB Part #
C49656816
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 33kΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS