GR2512F0R025T4G00
MFR.Part #
GR2512F0R025T4G00
JLCPCB Part #
C49655516
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 25mΩ Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS