GR2010J3K6T4G00
MFR.Part #
GR2010J3K6T4G00
JLCPCB Part #
C49655659
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS