GR2010J160KT4G00
MFR.Part #
GR2010J160KT4G00
JLCPCB Part #
C49656254
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS