GR2010J10KT4G00
MFR.Part #
GR2010J10KT4G00
JLCPCB Part #
C49655055
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS