GR1812F100KT4G00
Extended
Manufacturer
GiantOhm
MFR.Part #
GR1812F100KT4G00
JLCPCB Part #
C49655678
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS