GR1210J100KT5G00
MFR.Part #
GR1210J100KT5G00
JLCPCB Part #
C49654940
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS