GR1210J0R047T5G00
MFR.Part #
GR1210J0R047T5G00
JLCPCB Part #
C49656642
Description
-55℃~+155℃ 200V 47mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS