GR1210F10RT5G00
MFR.Part #
GR1210F10RT5G00
JLCPCB Part #
C49654922
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS