GR1206F54K9T5G00
MFR.Part #
GR1206F54K9T5G00
JLCPCB Part #
C49654415
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS