GR1206F4R99T5G00
MFR.Part #
GR1206F4R99T5G00
JLCPCB Part #
C49655042
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.99Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS