GR1206F200KT5G00
MFR.Part #
GR1206F200KT5G00
JLCPCB Part #
C49654107
Description
-55℃~+155℃ 200V 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS