GR0805F8R2T5G00
MFR.Part #
GR0805F8R2T5G00
JLCPCB Part #
C49653386
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS