GR0805F31K6T5G00
MFR.Part #
GR0805F31K6T5G00
JLCPCB Part #
C49654151
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 31.6kΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS