GR0603J3R6T5G00
MFR.Part #
GR0603J3R6T5G00
JLCPCB Part #
C49656747
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS