GR0603J15KT5G00
MFR.Part #
GR0603J15KT5G00
JLCPCB Part #
C49653339
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS