GR0603F9K1T5G00
MFR.Part #
GR0603F9K1T5G00
JLCPCB Part #
C49653066
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS