GR0603F8K87T5G00
MFR.Part #
GR0603F8K87T5G00
JLCPCB Part #
C49654169
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS