GR0603F33KT5G00
MFR.Part #
GR0603F33KT5G00
JLCPCB Part #
C49653417
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS